Інженерний тиждень

#ТомуЩоЦікаво
#ІнженернийТиждень
‪#‎artinov_dolphin_school‬
Інженерний тиждень — проект для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.
Інженерія — це бульбашки у шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу — процес під час якого теоретична наука набуває практичного застосування.
Саме інженерія робить наше життя таким, як воно є.
На жаль, більшість учнів, а особливо дівчат, навіть не розглядають для себе можливість стати частиною інженерної спільноти, оскільки вважають, що не мають відповідних здібностей.

Інженерний тиждень
Саме тому, ми, Вінницька приватна гімназія "Дельфін" провели один тиждень мейкерської та дослідницької роботи, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

707 закладів освіти!

Цього року 707 навчальних закладів беруть участь в «Інженерному тижні» і Ми серед них, усі зареєстровані заклади можна переглянути, натиснувши на кнопку.

Як це було

Наші враження
Тетяна Прохорова
учитель математики
Політехнічний напрямок відповідає основній задачі освіти - навчити учнів застосовувати знання у житті. Створюючи Pop-Up фігури, витвори у техніці кірігамі, використовуючи методи тріангуляції, діти застосовували власні знання, набуті на уроках геометрії. Цікаві конкурси, ігри сприяли формуванню уявлення, розширення світогляду, вміння співпрацювати з однолітками. Панувала доброзичлива, дружня атмосфера.
Андрій Дерен
учитель фізики
Фізика є невід'ємною складовою нашого життя. На інженерному тижні її можна подати ще більш цікаво.
Олександра Бринзанська
учениця 7-го класу
Ми провели цей тиждень дуже насичено. Кожний день, на одному з наших уроків, нам давали завдання і ми його робили. Самим насиченим та смішним днем - був четвер на уроці хімії. Тоді, ми робили автомобіль з аеродинамічним двигуном. В кінці уроку, ми вирішили зробити перегони. Звичайно, наші автомобілі дуже трохи проїхали, і, щоб виграти кожний щось робив, щоб приблизитися до перемоги.
Катерина Свята
учитель хімії
Це було дійсно цікаво!!!
Цікаво і для учнів і для вчителів, - ми побачили як по новому розкрились наші юні інженери. Ми будували реактивні авто, добували штучний сніг, зробили батарейки з лимонів та картоплі, запускали ракети, виготовили Chem-E-Car.
Підсумком тижня особисто для мене стала фраза одного з моїх учнів: «Я зрозумів, то всі ті нудні теорії, що ми вчимо в школі, потрібні для того щоб робити дійсно круті і корисні штуки».
Олександр Замковий
ученень 7-го класу
Тиждень був дуже цікавий і емоційний побільше б таких тижнів;)
Надія Собцева
учитель математики
Інженерний тиждень - це круто!!! Завдання вчителя створювати такі умови для учнів, щоб їм хотілося дізнаватися щось нове і навчатися чомусь уже старому та істинному. Інженерний тиждень в цьому нам допоміг.
Для мене найкращий показник моєї роботи - це гарний настрій дітей, іскорки зацікавленості в їх очах. Саме це я побачила під час проведення цього тижня.
Іван Стромило
учитель інформатики
Інженерний тиждень безперечно потрібно проводити, адже це проявляє в учнів креатив, жагу до удосконалення чогось нового, цікавого та створення нового. Коли ми проводили тиждень як учитель інформатики з своїми учнями використовували вправи Cup challenge для роботи в малих групах (потім над проєктом), Листівка (дивіться за посиланням), а також під час тижня я створив власну розробку - Ліхтарик (дивіться за посиланням).