#ГодинаКоду

835,274,092 учнів вже спробували
Глобальний рух у 180+ країнах.
122,980 подій зареєстровано у 2019, 497 в Ukraine.
Запитання й відповіді
Що таке Година коду?
Година коду є одно-годинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, і залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одно-годинних вправ з кодування, і далі поширюючись на інші події у спільнотах. Перегляньте підручники та вправи. Ця масова кампанія підтримується більш, як 400 партнерами та 200000 вчителями з усього світу.
Коли відбувається Година коду?
Година коду відбувається щороку протягом тижня інформатики. У 2019 тиждень інформатики припадає на 9-15 грудня, але Годину коду можна проводити протягом року. Тиждень інформатики проходить щороку на честь дня народження піонера комп'ютерних наук Адмірала Грейс Мюрей Хоппер (9 грудня 1906).
Чому інформатика?
Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. Ознайомтеся зі статистикою за посиланням.
Чи потрібні комп'ютери для кожного учасника?
Ні. Підручники Години коду працюють на персональних комп'ютерах, смартфонах, планшетах, а деякі з них взагалі не потребують комп'ютерної техніки! Можна приєднатись з будь-якого місця, використовуючи будь-які наявні ресурси. Ось кілька варіантів:

  • Працювати у парах. Дослідження свідчать, що учні краще навчаються при парному програмуванні, працюючи за одним комп'ютером. Заохочуйте учнів сідати по двоє.
  • Використати проектор. Якщо у вас є проектор та комп'ютер з доступом до Інтернету, можна виконувати Годину коду всім класом. Разом переглядайте відео-ролики та по черзі розв'язуйте задачі і давайте відповіді на питання.
  • Скористатись безмашинним варіантом. Ми пропонуємо вправи, що не потребують використання комп'ютера.
9-15 грудня 2019

Години коду 2019

5 клас
Minecraft Education Edition
Порятунок села від пожежі та відновлення лісу (світ)
6 клас
Танцювальна вечіркаhttps://code.org/dance
8 класа
9 класа
CodeCombat
https://codecombat.com/play/dungeon (Python, JavaScript)
10 класа
Порятунок океану (штучний інтелект A.I.)
https://studio.code.org/s/oceans/stage/1/puzzle/1
11 класа
На вибір